ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

مشهدتخفیف | mashhadtakhfif , mashhad7 , mashhad , takhfifha - کت و شلوار برازنده خود را از کجا بخریم؟

کت و شلوار برازنده خود را از کجا بخریم؟

شنبه 15 اسفند 1394 10:58 ق.ظنویسنده : مدیریت تکنولوژی

 

کت و شلوار برازنده خود را از کجا بخریم؟

برازنده و خوش‏نما و دلنشین می‏خواهید باشید؟ قرار است به شما به چشم یک کارمند منضبط و جدی نگاه شود، می‏خواهید خودتان را به‏ عنوان مدیری موفق و جدی نشان بدهید، ما یک راهکار برای رساندن شما به اهدافتان پیشنهاد می‏کنیم. از آنجایی که پوشش افراد قبل از خودشان به سخن درمی‏آید، لذا مدیران کمی پیرو مد روز عمل می‏کنند و تا‌حدودی به برندها و کیفیت بالاتر اهمیت می‏دهند. گزینه پیشنهادی ما خرید یک دست کت ‏و شلوار البته با مدیریت هزینه و شیوه‏ های خرید است. خرید گروهی مشهد تخفیف به شما کمک میکند که خوب بدرخشید.

حالا ما در کنار شماییم با تخفیفات ویژه

در یکی از فروشگاه های با کلاس مشهد .

تا 50% تخفیف

تماس با ما

09396873494

50 تا 300هزار تومان قیمت هر متر پارچه

فاستونی پارچه رایج برای دوخت این لباس‏هاست. بین سه تا چهار متر پارچه برای دوخت کت‏ وشلوار لازم است. سه متر در‌صورتی‌که بدون جلیقه باشد. چهار متر در‏صورتی‏که جلیقه هم سفارش بدهید.

هزینه‏ هایی بابت دوخت

اگر می‏خواهید پارچه مورد‏علاقه خود را انتخاب کنید و طرح و شکل مورد‏نظرتان اعمال شود، می‏توانید به خیاط‏ها سفارش کار بدهید. دستمزد هر خیاط هم برای دوخت این لباس‏ها دست‏کم 250هزار تومان است. این نرخ، نرخ اعلامی و مصوب اتحادیه خیاطان تهران است و معمولا هم توسط اعضای اتحادیه رعایت می‏شود که با احتساب چهارمتر پارچه مصرفی که مثلا به‌طور متوسط متری 100هزار تومان باشد، تا 650هزار تومان باید هزینه کنید.

 مدیران کمی پیرو مد روز عمل می‏کنند و تا‌حدودی به برندها و کیفیت بالاتر اهمیت می‏دهند. حالا ما در کنار شماییم با تخفیفات ویژه در مشهد تخفیف.
برچسب ها: کت و شلوار برازنده خود را از کجا بخریم؟ ، مشهد تخفیف ،
آخرین ویرایش: چهارشنبه 25 فروردین 1395 04:34 ب.ظ

 

 

اسلاید شو

چاپ این صفحه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic